Noni (Morinda citrifolia) - tekutý extrakt z plodů BIO RAW produkt

 

Morinda citrifolia pochází z jižního tichomoří a roste i v peruánské Amazonii. Strom dorůstající do výšky 6 m plodí ovoce o velikosti brambory, které lze sklízet až 12x ročně. Má velmi charakteristickou chuť, kterou určují vysoké koncentrace účinných látek. Prospěšné účinky Noni objevili již před 2000 lety Polynésané a její neuvěřitelně široké využití dokládají vědecké výzkumy, které v plodu a listu Noni prokázaly mimořádné množství různých sloučenin. Obsahují více než 150 druhů vitamínů, stopových látek, enzymů, alkaloidů, fytosterolů, rostlinných olejů, kyselin i antioxidantů a vedle látek všeobecně známých, i řadu látek endemických, například xeronin - tak zvaný hormon dobré nálady. Ve srovnání se všemi uměle vytvořenými vitaminovými komplexy, má Noni nezvykle vysokou účinnost.

 

Doporučuje se užívat při:  

- alergii

- cukrovce

- je doplňkem léčby psychických potíží a depresí (obsahuje melatonin a hormon štěstí serotin)

- migrénách

- podporuje zdraví pokožky a vlasů

- pozitivně ovlivňuje rekonvalescenci

- poruchách kostního a kloubního aparátu

- příznivě působí na imunitní systém

- regeneruje poškozené buňky

- stresu

- upravuje psychickou a fyzickou výkonnost organismu

- vysokém krevním tlaku

- zácpách

- zvyšuje vitalitu

 

Doporučené dávkování:

Dospělí a mladiství od 12 let:

1 přiložená odměrka (30 ml) 30 minut před snídaní na lačný žaludek

 

Při větší nadváze nebo onemocnění:

1 přiložená nálevka (30 ml) 30 minut před snídaní na lačný žaludek

1 přiložená nálevka (30 ml) před spaním na lačný žaludek

 

Děti do 12 let:

1/2 přiložené nálevky (15 ml) 30 minut před snídaní na lačný žaludek

 

při větší nadváze nebo onemocnění:

1/2 přiložené nálevky (15 ml) 30 minut před snídaní na lačný žaludek

1/2 přiložené nálevky (15 ml) před spaním

 

Aby se blahodárné účinky přípravku projevily v plném rozsahu, měl by se užívat dlouhodobě, ideálně 3 až 6 měsíců. Poté 1 měsíc neužívat a následně celou kůru opakovat.

 

500 ml balení obsahuje 16 dávek pro zdravou dospělou osobu.

 

Způsob použití:

Do přiložené odměrky odměřte jednu dávku extraktu dle doporučeného dávkování, rozmíchejte ve sklenici vlažné vody, džusu nebo čaje, oslaďte medem nebo surovým třtinovým cukrem Chancaca, zamíchejte a vypijte. Nezpracovávejte extrakt při teplotách vyšších než 42°C, jinak ztratí významnou část svých zdraví prospěšných účinků.

 

Skladování:

Neotevřené balení skladujte v temnu při pokojové teplotě. Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do 6 měsíců. Uchovávejte mimo dosah dětí!

 

Složení:

100% extrakt z plodu Noni (Morinda citrifolia). Všechny důležité živiny jsou zachovány v nejvyšším možném množství a kvalitě.

 

Upozornění:

Před použitím dobře protřepat obsah balení! Doplněk stravy, nemá schválené léčivé účinky, nejedná se o lék. Neobsahuje žádná umělá barviva, ochucovadla ani konzervační látky. Není určeno jako náhrada pestré stravy a dětem do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Výrobek nemá doložené alergické účinky.