Maqui berry (Aristotelia chilensis) - prášek z lyofilizovaného ovoce (sušeného mrazem) RAW produkt

 

Aristotelia chilensis jsou drobné, tmavě fialové, bobulovité plody (podobné našim borůvkám), které mají díky velkému obsahu sacharidů příjemně nasládlou chuť. Rostou na listnatém stromě Aristotelia Chilensis zejména v Argentině a Chile. Je to ovoce mimořádně bohaté na důležité živiny a jeho přírodní barviva – anthocyaniny jsou velmi silnými antioxidanty. Tento produkt svým zpracováním uchovává vysoký obsah anthocyaninů a vysokou antioxidační účinnost.

 

Doporučuje se užívat při:

- revitalizace organismu - zvyšuje duševní a tělesnou svěžest

- zvyšuje imunitu organismu

- přirozeně a výrazně snižuje tělesnou hmotnost

- aktivuje krevní oběh

 

Doporučené dávkování:

1-3x denně 1 čajovou lžičku (5-15 g) během jídla, děti poloviční dávku, v případě nemoci nebo jiného oslabení organizmu se doporučuje denní dávku zdvojnásobit. Aby se blahodárné účinky výrobku projevily v plné síle, užívejte 1 měsíc, poté na 1 týden vysaďte a následně kúru opakujte.

70 g balení obsahuje 14 denních dávek pro zdravou dospělou osobu.

 

Způsob použití:

Doporučenou dávku rozmíchejte na kašičku ve sklenici s trochou mléka, čaje, kávy, kakaa nebo vlažné vody, oslaďte medem nebo surovým cukrem, doplňte tekutinou a vypijte. Můžete přidávat do jogurtů, ovocných a smetanových krémů, koktejlů, zmrzlinových směsí, cereálí,...

Nezpracovávejte při teplotách vyšších než 42°C, jinak výrobek ztratí významnou část svých zdraví prospěšných účinků.

 

Skladování:

Skladujte uzavřené v temnu a suchu při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

 

Složení:

100% prášek z mrazem sušených plodů Maqui (Aristotelia chilensis). Všechny důležité živiny jsou zachovány v nejvyšším možném množství a kvalitě.

 

Upozornění:

Doplněk stravy, nemá schválené léčivé účinky, nejedná se o lék, není určeno jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje žádná umělá barviva, ochucovadla ani konzervační látky. Není určeno dětem do 3 let. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek nemá doložené alergické účinky.