Maca (Lepidium meyenii) - prášek ze sušené hlízy RAW produkt

Hlíza Lepidium meyenii je tak zvaná superpotravina s vysokými nutričními hodnotami a obsahem vitamínů a přezdívá se jí „peruánský ženšen“. Roste v jihoamerických Andách v nadmořské výšce nad 4000 metrů nad mořem, v oblastech, kde ze země absorbuje mnoho minerálů a živin. Pěstování a užívání těchto hlíz sahá až do dob Inků a po staletí se užívá jako silný adaptogen. Je také ideálním prostředkem pro přirozené hubnutí, protože její pravidelná a dlouhodobá konzumace podporuje přirozenou ztrátu hmotnosti. Vhodné pro sportovce jako doplněk stravy.

 

Doporučuje se užívat při:

- revitalizace organismu, kdy zvyšuje duševní a tělesnou svěžest

- zvyšuje imunitu organismu

- snižuje hladinu cholesterolu a triglyceridů v krvi

- přirozeně snižuje tělesnou hmotnost

- aktivuje krevní oběh

- reguluje produkci hormonu

- zvyšuje sexuální aktivitu – silné afrodisiakum

- zvyšuje koncentraci a zlepšuje paměť

- stimuluje plodnost

- prevence a zmírněni efektu menopauzy

 

Doporučené dávkování:

1-2x denně 1 vrchovatou polévkovou lžíci (20-40 g) během jídla, děti poloviční dávku, v případě nemoci nebo jiného oslabení organizmu se doporučuje denní dávku zdvojnásobit.

Aby se blahodárné účinky výrobku projevily v plné síle, užívejte 1 měsíc, poté na 1 týden vysaďte a následně kůru opakujte.

(140 g) balení obsahuje 7 denních dávek pro zdravou dospělou osobu

(240 g) balení obsahuje 12 denních dávek pro zdravou dospělou osobu

 

Způsob použití:

Polévkovou lžíci rozmíchejte na kašičku ve sklenici s trochou mléka, čaje, kávy, kakaa nebo vlažné vody, oslaďte medem nebo surovým cukrem, doplňte tekutinou a vypijte. Můžete přidávat do jogurtů, ovocných a smetanových krémů, koktejlů,... Nezpracovávejte při teplotách vyšších než 42°C, jinak výrobek ztratí významnou část svých zdraví prospěšných účinků.  

 

Skladování:

Skladujte uzavřené v temnu a suchu při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

 

Složení:

100% prášek ze sušených hlíz Macy (Lepidium meyenii). Všechny důležité živiny jsou zachovány v nejvyšším možném množství a kvalitě.

 

Upozornění:

Doplněk stravy, nemá schválené léčivé účinky, nejedná se o lék, není určeno jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje žádná umělá barviva, ochucovadla ani konzervační látky. Není určeno těhotným ženám, kojícím matkám a dětem do 3 let. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek nemá doložené alergické účinky.

*Doporučená denní dávka pro dospělou zdravou osobu vztažená k celkovému dennímu příjmu energie 2000 kcal. Skutečná hodnota se může měnit.