Algarrobo (Prosopis pallida) - prášek ze sušených lusků RAW produkt

 

Hustě se větvící strom Prosopis pallida roste v peruánské poušti na pobřeží Tichého oceánu a dorůstá až do výšky 10 m. Plodí lusky, které se řadí mezi luštěniny a jež patří mezi tak zvané superpotraviny s velmi vysokými nutričními hodnotami. Prášek obsahuje důležité aminokyseliny, vitamíny a minerální látky, včetně řady zdraví prospěšných stopových látek a má výraznou lahodnou karamelovou chuť. Díky vysokému podílu vlákniny a bílkovin, je jeho trávení pomalé a pomáhá udržovat stabilní hladinu krevního cukru, je tedy vhodným doplňkem stravy i pro diabetiky. Pro svůj vysoký obsah uhlohydrátů je výborným energetickým posilujícím prostředkem pro všechny věkové kategorie, zejména pak těhotné ženy, kojící matky, děti, seniory a osoby v rekonvalescenci!

 

Doporučené dávkování:

1-3x denně 1 vrchovatou čajovou lžičku (7-17 g) během jídla, děti poloviční dávku, v případě nemoci nebo jiného oslabení organizmu se doporučuje denní dávku zdvojnásobit. Aby se blahodárné účinky výrobku projevily v plné síle, užívejte 1 měsíc, poté na 1 týden vysaďte a následně kúru opakujte.

 

(70 g) balení obsahuje 10 denních dávek pro zdravou dospělou osobu

(150 g) balení obsahuje 21 denních dávek pro zdravou dospělou osobu

(250 g) balení obsahuje 36 denních dávek pro zdravou dospělou osobu

 

Způsob použití:

Vrchovatou čajovou lžičku rozmíchejte na kašičku ve sklenici s trochou mléka, čaje, kávy nebo vlažné vody, oslaďte medem nebo surovým cukrem Chancaca, doplňte tekutinou a vypijte. Můžete přidávat do jogurtů, ovocných nebo smetanových krémů a koktejlů a podobně. Jako koření lze přidávat do omáček, polévek, nebo dezertů a pečiva. Nezpracovávejte při teplotách vyšších než 42°C, jinak výrobek ztratí významnou část svých zdraví prospěšných účinků.

 

Skladování:

Skladujte uzavřené v temnu a suchu při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

 

Složení:

100% prášek ze sušených lusků Algarrobo (Prosopis pallida). Všechny důležité živiny jsou zachovány v nejvyšším možném množství a kvalitě.

 

Upozornění:

Doplněk stravy, nemá schválené léčivé účinky, nejedná se o lék, není určeno jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje žádná umělá barviva, ochucovadla ani konzervační látky. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek nemá doložené alergické účinky.